Поринути наживо у світ комп’ютерних квестів, поспілкуватися із однолітками, просто весело та корисно провести час. Все – завдяки квест-терапії. Кімнати із безліччю цікавих загадок відвідали діти АТОвців із Дніпра та Новомосковського району. Такий відпочинок влаштували для малечі вперше, повідомила начальниця управління з питань учасників АТО Наталія Шуліка.

«Для дітей наших захисників влаштовуємо розваги і протягом навчального року, і на канікулах. Вже стали традиційними сімейні виходи у театр та цирк, сплави на каяках, стрільба з лука, прогулянки на катері Дніпром, лазертаг. Тепер дітлахи можуть спробувати й квест-терапію. Задачки вимагають напружити і мозок, і м’язи. А ще – це чудовий досвід командної гри», – розповіла начальниця управління з питань учасників АТО Наталія Шуліка.

Квест-розваги – для підлітків від 12 років. Хлопці й дівчата «грали» у казино та «рятували» Лондон.

«Вперше у квест-кімнаті. Тут дуже весело і круто! – поділилася учасниця, донька бойчині АТО Марія Жеребцова із Черкаського. – Мені цікаво  розв’язувати загадки та працювати у команді. Ми всі допомагаємо один одному. Такі квести – набагато кращі за будь-яку комп’ютерну гру. Можна і розважитися, і поспілкуватися із однолітками».

Всі кімнати безпечні, оснащені камерами відеоспостереження та вентиляцією. Учасники – під постійним наглядом через монітори, встановлені просто за дверима.

«Батьки цих підлітків багато роблять для нашої країни. Тож запропонували таку доброчинну акцію. Звернулися до Дніпропетровської ОДА, і нам допомогли організувати відпочинок для дітей АТОвців», – сказав менеджер квест-кімнат Максим Сідак.

Квест-терапія стимулює і фізичний розвиток, і логічне мислення.

«Раніше вже бувала у таких кімнатах, проте до квест-терапії долучилася вперше, – поділилася учасниця, донька загиблого АТОвця Валерія Ліхогруд із Дніпра. – Тут зовсім інша атмосфера, і завдання набагато складніші. Дуже сподобалося розгадувати таємний код, а найбільшою несподіванкою стало, коли з потайної шафи висипалися «гроші».

Якщо завдання занадто складне, завжди можна звернутися за допомогою рації до помічників й отримати підказку. Це мотивує учасників іти далі за іншими задачками й не нудьгувати, каже Максим Сідак.

«Коли у тебе в наявності лише 4 карти, грошова купюра і рація, досить складно відгадати пароль. Тож під час квестів неодноразово доводилося звертатися за підказкою», – сказав учасник, син АТОвця Віталій Калюжний із Дніпра.

До квест-розваг долучилися 12 дітей АТОвців із Дніпра та Новомосковского району.

Оставьте ответ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя здесь

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.