Згідно з оприлюдненим проектом перспективного плану розвитку міста на офіційному сайті міської ради, до переліку об`єктів, що підлягають реконструкції, які заплановано реалізувати в найближчі 3 роки входять 18 проектів. Деякі з них вже виконані.

Отже планується:

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ БУДІВЛІ У ДНЗ № 12: Створення належних умов для комфортного перебування 200 дітей у навчально-виховному закладі. Орієнтовна вартість капітального ремонту будівлі ДНЗ №12 складає 4500,0 тис. грн.

На сьогодні у ДНЗ №12 по вул. Миру, 12, функціонує 12 груп загального розвитку, які комплектуються за віковими ознаками,2 з них логопедичні.

БУДІВНИЦТВО ГАЗОВОЇ ТОПКОВОЇ ПО ВУЛ. КАШТАНОВА, 27 ЗНЗ№3: Будівництво топкової зменшить споживання природного газу, дасть економію бюджетних коштів, забезпечить температурний режим в приміщеннях закладів освіти згідно нормативним вимогам. Орієнтовна кількість отримувачів вигод – 300 осіб.

Енергосбереження в закладах освіти є ключовим. Для цього у 2020 році планується збудувати газову топкову у загальноосвітній школі №3 за адресою: м. Синельникове вул. Каштанова, 27. Джерела фінансування – місцевий бюджет. Орієнтовна вартість будівництва газової топкової ЗНЗ №3 складає 1458,0 тис. грн. Будівництво окремої топкової для навчального закладу в першу чергу дасть можливість забезпечити школу необхідним теплом, розвантажити існуючу котельню, використовувати газ тільки для отримання тепла, а не для обігріва зовнішнього повітря. Також будівництво топкової зменшить споживання природного газу, дасть економію бюджетних коштів, забезпечить температурний режим в приміщеннях закладів освіти згідно нормативним вимогам.

БУДІВНИЦТВО МЕРЕЖ ЗЛИВОВОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ ПО ВУЛ. ПАВЛА ТИЧИНИ ТА ВУЛ. МИРУ: Проект «Будівництво мереж зливової каналізації по вул. Павла Тичини та вул. Миру в м. Синельникове» спрямований на вирішення соціально- економічних, екологічної та техногенної проблем.

Проектом передбачається розробка          технічної документації та кошторису на будівництво розподільчих мереж зливової каналізації по вул. Павла Тичини від житлового будинку №7 до скиду в правий «отрог» балки Ворона загальною довжиною 580м. Реалізація даного проекту покращить екологічну ситуацію, санітарний стан підвальних приміщень, скоротить затрати на ремонт під`їздних доріг. Загальний бюджет проекту становить 3840,8 тис. грн. Проект передбачає будівництво мереж зливової каналізації по вул. Павла Тичини в м. Синельникове. Зливова каналізація спроектована для збору зливових і талих вод і відвід їх в найближчу природну водойму. Система водовідведення спроектована з урахуванням рельєфу місцевості, об`єкту ймовірних осадів і талих вод. Така система водовідведення здатна забезпечити якісне і своєчасне водовідведення, яке урятує будівлі від підтоплення і всіх проблем, пов`язаних з цим явищем. Реалізація даного проекту виключить щорічні значні витрати з місцевого бюджету на ремонт прибудинкового мощення, тротуарів, асфальтового покриття доріг та покращить санітарний стан підвальних приміщень в житлових будинках і освітніх закладах.

БУДІВНИЦТВО ЗОНИ ВІДПОЧИНКУ У МІСТІ СИНЕЛНИКОВЕ: Створення комфортного відпочинку 15000 для дітей та мешканців міста.

Парк буде умовно поділений на 2 зони: «Південна» – для дорослого населення, «Північна» – для підлітків і дітей. Також будуть зони і об’єкти для всіх – це алеї парку, фонтан, оглядовий майданчик, алея закоханих – вони чудово підійдуть для фото весіль та урочистостей, здійснення прогулянок з дітьми, друзями і просто вечірнього моціону жителів міста. Вже проведені роботи з реконструйованою озера «Червоне», відновлено дно, укріплені береги і дамба. Створено піщаний пляж для відпочинку городян. Зроблені алеї, оглядовий майданчик, встановлено «дитяче містечко». Протягом 2019-2021 років планується продовжити роботи щодо завершення будівництва парку. Планується встановити один незвичайний об’єкт, яких в Україні одиниці, а подібних взагалі немає — це буде фонтан і сонячний годинник 2 в 1. По центру площі фонтану буде підніматися гномон, причому в стилі, що нагадує про залізничне походження міста, який буде відкидати тінь. Замість циферблата будуть розташовані форсунки фонтану з підсвічуванням для темного часу доби. Загальний бюджет проекту становить 18,0 млн грн.

БУДІВНИЦТВА ПОЛІГОНУ ТПВ В М. СИНЕЛЬНИКОВЕ: Реалізація даного проекту покращить екологічну ситуацію та санітарний стан міста, впровадження сортувальних безвідходних технологій. Орієнтовна кількість отримувачів вигод – 30000 осіб.

Метою Проекту є створення на території міста Синельникове умов поводження з твердими побутовими відходами, які будуть відповідати сучасним екологічним і санітарним стандартам і забезпечать експлуатацію полігону (сміттєзвалища) у довгостроковій перспективі. Актуальність будівництва полігону ТПВ в м. Синельникове пов’язана із тим що місто залишилося без місця видалення відходів, що створює загрозу санітарного стану та несприятливі умови проживання для населення. Будівництво вказаного об’єкту покращить екологічний стан навколишнього природного середовища, забезпечить екологічно безпечні умови для життя і здоров’я людей. Проект «Рекультівація земельної ділянки міського звалища побутових відходів по вул. Робоча, 121, м. Синельникове» спрямований на вирішення соціально-економічних, екологічної та техногенної проблем. Загальний бюджет проекту становить 30,0 млн грн.

РЕКОНСТРУКЦІЯ СТАДІОНУ ДЮСШ М. СИНЕЛЬНИКОВЕ: Забезпечення якісних послуг населенню, розвиток мережі спортивних та фізкультурно-оздоровчих споруд.

У ДЮСШ займається 385 дітей. Школа налічує багато секцій для фізичного розвитку дитини, наприклад такі як: футбол для дітей різного віку, волейбол та легка атлетика. У 2017 році проводився капітальний ремонт спортивної зали. Площа спортивної зали складає 280 м2. В ході ремонту була замінена стара дерев’яна підлога на поліурітанове покриття, що дало змогу дітям більш якісно тренуватися. Також встановлена проточно-вентиляційна система, в зв’язку з чим повітря стало свіжішим, зникли неприємні запахи. Були пофарбовані стелі та стіни .Спортивну залу оснастили сучасним освітленням. Фінансування  даного  проекту  виконано  за  рахунок  міського  бюджету  м. Синельникове. Кошторисна вартість проекту складає 642,3 тис. грн. Протягом 2019-2021 років планується подовжити роботи щодо реконструкції стадіону у м. Синельниковому. Фінансування проекту буде проводитись за кошти міського бюджету 3,0 млн грн та обласного бюджету 19,6 млн грн. Орієнтовна вартість 22,6 млн грн.

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДОРОЖНЬОГО ПОКРИТТЯ ПО ВУЛ. САДОВА

Розвинена дорожньо-транспортна інфраструктура є необхідною передумовою економічного і соціального регіонального розвитку, зокрема на місцевому рівні, адже це дозволяє задовольнити потреби підприємств та населення в перевезеннях вантажів і пасажирів, налагодити стабільні виробничі зв’язки, досягнути збалансованого просторового розвитку та підвищити рівень локальної доступності різних територій міста, їх інвестиційну привабливість і конкурентоспроможність. Очікуваний результат: забезпечення транспортного зв’язку у місті та безпечного руху автотранспорту, відповідність проїзної частини та її підземних інженерних мереж нормативним вимогам державних стандартів, благоустрій, створення комфортних та безпечних умов як для городян, так і гостей міста, покращення екологічного стану. Загальний обсяг фінансування проекту складає 33,8 млн грн, за рахунок коштів обласного бюджету.

РЕКОНСТРУКЦІЯ ОЧИСНИХ СПОРУД У М.СИНЕЛЬНИКОВОМУ: Реалізація даного проекту поліпшить санітарно – епідеміологічний стан у місті, покращить умови проживання 500 мешканцям.

Основна мета проекту – екологічне обґрунтування доцільності господарської діяльності і способів її реалізації, визначення шляхів і способів нормалізації стану навколишнього середовища та забезпечення вимог екологічної безпеки. Очищення стічних вод до нормативних показників, зменшення негативного впливу очисних споруд на навколишнє природне середовище шляхом впровадження сучасних, екологічно безпечних технологій. У ситуації, яка склалася на сьогоднішній день, найбільш сприйнятливою ланкою є навколишнє природне середовище, яке відчуває надзвичайне антропогенне навантаження. Реалізація даного проекту поліпшить санітарно-епідеміологічного стан у місті, покращить умови проживання мешканцям. Загальний обсяг фінансування проекту складає 20,0 млн грн, за рахунок коштів обласного бюджету.

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДОРОЖНЬОГО ПОКРИТТЯ ПО ВУЛ. ЦЕНТРАЛЬНА

Розвинена дорожньо-транспортна інфраструктура є необхідною передумовою економічного і соціального регіонального розвитку, зокрема на місцевому рівні, адже це дозволяє задовольнити потреби підприємств та населення в перевезеннях вантажів і пасажирів, налагодити стабільні виробничі зв’язки, досягнути збалансованого просторового розвитку та підвищити рівень локальної доступності різних територій міста, їх інвестиційну привабливість і конкурентоспроможність. Очікуваний результат: забезпечення транспортного зв’язку у місті та безпечного руху автотранспорту, відповідність проїзної частини та її підземних інженерних мереж нормативним вимогам державних стандартів, благоустрій, створення комфортних та безпечних умов як для городян, так і гостей міста, покращення екологічного стану. Загальний обсяг фінансування проекту складає 29,3 млн грн, за рахунок коштів обласного бюджету.

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДОРОЖНЬОГО ПОКРИТТЯ ПО ВУЛ. НОВОУКРАЇНСЬКА

Розвинена дорожньо-транспортна інфраструктура є необхідною передумовою економічного і соціального регіонального розвитку, зокрема на місцевому рівні, адже це дозволяє задовольнити потреби підприємств та населення в перевезеннях вантажів і пасажирів, налагодити стабільні виробничі зв’язки, досягнути збалансованого просторового розвитку та підвищити рівень локальної доступності різних територій міста, їх інвестиційну привабливість і конкурентоспроможність. Очікуваний результат: забезпечення транспортного зв’язку у місті та безпечного руху автотранспорту, відповідність проїзної частини та її підземних інженерних мереж нормативним вимогам державних стандартів, благоустрій, створення комфортних та безпечних умов як для городян, так і гостей міста, покращення екологічного стану. Загальний обсяг фінансування проекту складає 7875,00 тис. грн, за рахунок коштів обласного бюджету.

 

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ БУДІВЛІ (УТЕПЛЕННЯ ФАСАДУ, ПОКРІВЛІ) ДНЗ № 11: Створення належних умов для комфортного перебування 250 дітей у навчально-виховному закладі.

Мета проекту – досягнення ефективного енергозабезпечення за умови зменшення питомих витрат палива, скорочення бюджетних видатків за спожиті енергоносії, покращення температурного режиму у приміщеннях освітнього закладу. Завданням даного проекту є утеплення та оздоблення фасаду дитячого садочка; створення належних умов виховання і навчання дітей та роботи працівників в ДНЗ, дотримання санітарних норм перебування в будівлі, поліпшення рівня теплового комфорту в приміщеннях дошкільного навчального закладу, поліпшення технічного стану будівлі; залучення додаткових джерел фінансування проектів розвитку інфраструктури міста; популяризацію енергозберігаючих технологій серед вихованців та працівників закладу, мешканців міста; оптимізацію та економію використання коштів міського бюджету. Досягти мети можливо тільки після утеплення фасадів будівлі дошкільного навчального закладу №11, тому що втрати тепла приводять до збільшення витрат на опалення. Реалізація проекту дасть можливість: забезпечення санітарно-гігієнічних та новітніх    технологій у експлуатації приміщень; отримання щорічного економічного ефекту  за рахунок утеплення фасаду та зменшення тепловтрати; виконання вимог охорони праці та техніки безпеки у закладі; Отримання населенням повної інформації по впровадженню на території міста заходів з енергозбереження. Джерела фінансування – місцевий бюджет. Орієнтовна вартість капітального ремонту будівлі ДНЗ №11 складає 2300,0 тис грн.

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ БУДІВЛІ (УТЕПЛЕННЯ ФАСАДУ, ПОКРІВЛІ) ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ № 2

Мета проекту: суттєво зменшити використання енергоресурсів та забезпечити комфортний мікроклімат приміщень і належні санітарно- гігієнічні умови перебування дітей у школі шляхом зведення шатрового даху та утеплення фасаду. Реалізація проекту дасть можливість: досягнення економії бюджетних коштів за рахунок зменшення споживання енергоносіїв на обігрів приміщення; покращення температурного режиму у приміщенні; запобігання в подальшому руйнуванню та обсипанню фасаду будівлі; покращення естетичного вигляду будівлі дитячого садка; зменшення споживання природного газу. Джерела фінансування – місцевий бюджет. Орієнтовна вартість капітального ремонту будівлі ЗНЗ №2 складає 8500,0 тис грн.

БЛАГОУСТРІЙ ТЕРИТОРІЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ № 4

Заміна асфальтового покриття ЗНЗ №4 й відповідне оновлення асфальтового покриття забезпечить зручність і безпеку в пересуванні дітей по території закладу, покращить естетичний вигляд і додасть сучасну модернізацію в благоустрої території. Кількість потенційних користувачів перевищує щоденно 400 осіб. Джерела фінансування – місцевий бюджет. Орієнтовна вартість проекту ЗНЗ №4 складає 2800,0 тис. грн.

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ МЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ СХІДНОЇ ТА ПІВДЕННОЇ ЧАСТИНИ МІСТА

Мета проекту є проведення реконструкції та влаштування зовнішнього освітлення міста із використанням сучасних енергозберігаючих технологій, що дозволить якісно покращити стан освітленості вулиць у вечірній та нічний час доби, економніше використовувати фінансові та енергетичні ресурси. В результаті реалізації даного проекту очікується: отримати ефективне, відповідно до нормативних вимог, освітлення вулиць міста, а також підвищити рівень безпеки пересування мешканців впродовж усього темного періоду доби, зменшення травматизму, дорожніх пригод та покращення криміногенної ситуації в місті; зменшення видатків на експлуатацію, ремонт та обслуговування приладів вуличного освітлення завдяки високій якості запропонованого типу світильників. Джерела фінансування – місцевий бюджет. Орієнтовна вартість проекту складає 5000,0 тис грн.

Оставьте ответ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя здесь

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.