На підставі зазначеного переліку державна установа «Український інститут книги» здійснюватиме у 2019 році придбання книжкової продукції для поповнення фондів публічних бібліотек.

Прийняття  нормативно-правового акта  дозволить Українському інституту книги здійснити у 2019 році придбання книжкової продукції та розподілити її між публічними бібліотеками різного рівня – національними, державними, обласними, міськими, районними, селищними, сільськими, у тому числі бібліотеками для дітей та юнацтва. Це у свою чергу сприятиме підвищенню інтересу читачів до відвідування публічних бібліотек у зв’язку з надходженням до бібліотечних фондів нової якісної книжкової продукції.

Нагадаємо, що рішенням Експертної ради з відбору книжкової продукції Українського інституту книги затверджено перелік книг, рекомендованих до закупівлі у 2019 році для поповнення фондів публічних бібліотек. Це 557 найменувань книг від 79 українських видавництв. Всього для читалень буде закуплено 677 460 примірників на суму 87 млн грн.

Джерело mincult.kmu.gov.ua

Оставьте ответ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя здесь

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.